Закуповуємо біопрепарати для рослин

17 Января 2020 0

Сільське господарство в Україні сьогодні є однією з головних галузей економіки. Однак різні хвороби і шкідливі комахи ніколи не залишають осторонь висаджені паростки. Обробка полів, садів і городів «хімією» часто спричиняє більше шкоди, ніж користі. Гарною альтернативою хімічним засобам є біологічні препарати. Тим більше, що сьогодні їх виробництво в країні постійно зростає. Познайомитися з цією групою препаратів і їх використанням, читачі можуть на сайті лідера в сфері їх виготовлення - добре відомої працівникам українського сільського господарства компанії БТУ-ЦЕНТР. В даний статті буде приведений лише короткий опис цієї важливої теми.

Сучасні біопрепарати: види

Сучасні біопрепарати створюються з використанням трьох видів діючих агентів:

 • грибів;
 • бактерій;
 • екстрактів різних рослин.

На відміну від «хімії» всі подібні засоби нешкідливі для людей, багато з них в своєму складі мають культури корисних мікроорганізмів. Тому при роботі з цими речовинами немає необхідності в захисних засобах для працівників, які проводять обробку.

Ще однією їх важливою особливістю є не тільки ефективність і нешкідливість, але і нездатність накопичуватися в тканинах оброблюваних ними рослин. При цьому ефективно пригнічуючи їх певні хвороби і вражаючих посадки комах. Більш того, багато засобів навіть зміцнюють імунітет сільськогосподарських культур.

При цьому у збудників хвороб і шкідливих комах, навіть при тривалому і постійному використанні проти них біопрепаратів, звички до них не виникає, тому в періодичній заміні застосовуваних засобів відпадає необхідність, на відміну від препаратів хімічної групи. До того ж великих обсягів біологічних препаратів для досягнення користувачами бажаного ефекту не потрібно. З економічної точки зору ця група засобів також виграє у своїх «хімічних» аналогів.

Діюча класифікація біопрепаратів розділяє їх на групи:

 • Біофунгіциди;
 • Біоінсектициди;
 • Деструктори стерні;
 • Біоінокулянти;
 • Комплексні біодобрива;
 • Мікоризні препарати;
 • Прилипачі;
 • Екстракти рослин.

Застосовуються вони шляхом безпосереднього впливу на рослини (кореневим або позакореневим способом), в тому числі в період вегетації, на насіння перед початком посіву або ж для знезараження грунту під ними перед посівом або після.

У згаданій вище компанії БТУ-ЦЕНТР, сайт якої працює за адресою btu-center.com, зацікавлені даною темою читачі можуть дізнатися більше подробиць і відразу ж замовити партію біопрепаратів високої якості.


Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram

загрузка...
Loading...

Загрузка...

Лучшие гаджеты в современном мире

Мы настолько увлечены продуктами корпорации Apple, что часто даже не догадываемся о...

ВЛИЯНИЕ ЗУБОВ НА ВЕСЬ ОРГАНИЗМ

Тщательно ухаживать за зубами и деснами и вовремя их лечить нужно не только ради...

Бензопилы: предложения рынка

С появлением бензиновых пил выполнение многих работ с деревом вышло для человечества...

Эскиз РН "Циклон 4М" созданный в КБ "Южное" получил...

КБ "Южное" завершили эскизный проект который получил высокую оценку ANSYS и внесен в...

Хотите приобрести металлочерепицу?

Так называется современный кровельный материал, который активно используется в...

Безупречное качество от лидера мирового рынка...

Моторные жидкости Bardahl обладают уникальными антифрикционными свойствами и...

Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка