Михайло Терентьєв: «Інструмент в руках людей»

№29-30 (915) 19—25 июля 2019 г. 18 Июля 2019 0

1. Які пріоритетні завдання ви маєте намір вирішити в інтересах виборців округу №221 у разі вашого обрання?

— Основні завдання депутата Верховної Ради України — це захист інтересів громадян, виконання їхніх доручень, а головне — постійний конструктивний діалог і співпраця з виборцями.

За п'ять років я дуже добре вивчив проблеми округу, поспілкувався з тисячами людей та дізнався, що їх хвилює. Багато людей знають мене особисто. Для них я — та людина, що зможе представляти їхні інтереси у Верховній Раді України.

Існує вже багато нагальних питань, що потребують вирішення. І я як депутат Верховної Ради зможу взятись за їх розв'язання вже на державному рівні, застосовуючи законні важелі впливу.

Я завжди наголошую на тому, що депутати — це в першу чергу інструмент в руках людей для розв'язання різних питань і проблем. Тому мій пріоритет не зміниться — це допомагати людям у розв'язанні їхніх проблем, працювати разом з ними та змінювати нашу країну на краще.

До мене часто звертаються з глобальними питаннями, такими як підняття пенсії, рівня життя та заробітної платні. Як депутат Верховної Ради я зможу зайнятись цими питаннями на законодавчому рівні.

Дуже часто народні депутати обираються в парламент від округу, обіцяючи «золоті гори» виборцям, а потім навіть не з'являються ні в окрузі, ні в своїй приймальні, ні у Верховній Раді. Вони не бачать справжніх проблем громадян, живуть у своїй реальності.

Після виборів моя приймальня, як і раніше, продовжуватиме працювати, приймати громадян з будь-якими питаннями і проблемами та допомагати у їх вирішенні. Кожного року депутат повинен звітувати перед виборцями, зустрічатись з ними і обговорювати, що було виконано, а що ще треба надолужити. І депутат міської ради, і депутат Верховної Ради повинні спілкуватися з громадою. Тільки так можна досягти результату та справжніх змін не тільки в Києві, а й в Україні загалом.

2. У ході виборчої кампанії чи відчули ви підтримку своїх виборців? У чому вона виявилась?

— Із самого початку моя робота була зосереджена на двосторонньому спілкуванні з моїми виборцями. Мені важливо було знати їхні проблеми, спілкуватись з ними, щоб вони відчували підтримку і те, що їх розуміють.

За п'ять років плідного діалогу нам з громадою вдалось виконати чимало завдань і вирішити величезну кількість проблем. Саме завдяки довірі людей я зміг довести, що на мене можна покластись. Саме після реальних справ я отримав справжню непідкупну підтримку виборців. Люди вірять справам, а не словам.

Звісно, не всі помічають реальні зміни. Але у кожному дворі є люди, що знають, яка величезна діяльність була проведена, скільки сил і часу було вкладено.

Я вдячний всім, хто до мене звертається, за діалог і співпрацю, які ми вибудували за останні п'ять років та будемо їх продовжувати й надалі. Головне у розв'язанні будь-якого питання або проблеми — це небайдужість і наші зусилля, яких ми докладаємо.

3. Чи можливо в сучасних реаліях підняти рейтинг депутата та самої ВР? Як ви особисто маєте намір це зробити?

— Рейтинг ніколи не має будуватись штучно — це завжди результат роботи депутата. Довіра громадян будується лише на виконаних справах і реальних позитивних змінах, а не на популізмі або рекламі.

Я завжди кажу, що депутат повинен виконувати прохання громадян. Можна довго говорити про політику, а можна робити реальні справи і ділом доводити, на що ти спроможний.

Я звик ділом, а не словом розповідати про свою роботу і буду продовжувати так працювати і у Верховній Раді. Вважаю, що це говорить про мене більше, ніж реклама.

Штучні рейтинги ніколи не куплять довіри громадян. Тільки дії і сумлінна робота здатні змінити думку людей щодо роботи Верховної Ради України.

4. У разі поразки на виборах чи залишитесь ви в політиці? Які ваші плани?

— Можу гарантувати, що незалежно від результатів виборів я продовжу виконувати доручення моїх виборців, опікуватися проблемами міста та робити життя киян кращим.

Моя приймальня, що на вулиці Мечникова, 8, буде продовжувати працювати і приймати людей з різними проханнями, проблемами або запитаннями.

Країна починається з кожного. Тому кожен повинен робити ті позитивні зміни, які хоче бачити у своєму дворі, районі, місті та державі. За підтримки небайдужих людей я буду продовжувати робити реальні справи на користь України та її громадян.

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...

загрузка...

Загрузка...

Многострадальный Чернобыль – теперь и в комиксах

Американская типография уже отпечатала первый тираж посвященного нашей трагедии...

Без Трампа и Путина: штаб Нетаньяху вынужден...

Украина и Индия — это не США и Россия, а визит в Киев для Нетаньяху равнозначен...

Тимошенко, Янукович и Пинчук: теперь эти имена звучат...

Крейгу было поручено составление отчета, оправдывающего вердикт украинского суда по...

Государство в телефоне

Вслед за рухнувшим политикумом рухнул «моноолигархат». Парламентская осень по...

Местный депутат — лицо неизвестное

Борьба за депутатский мандат в Киевсовет будет бескомпромиссной

Успехи президента впереди

Причина нашей острой государственной недостаточности — крах проекта либеральной...

Загрузка...

Work and Travel USA: "Отношение как к грязи"

Участники программы SWT регулярно становятся жертвами запугивания и мести –...

Как в Вашингтоне будущее Украины обсуждали

Хербст высоко оценил нового украинского лидера, назвав Зеленского «чрезвычайно...

В испытательный полигон превратили гражданскую войну...

Исследователи предупреждают: для ультраправых иностранных боевиков Украина стала...

Хорватия – ключевой плацдарм для амбиций...

Размещенный в Facebook анонс сентябрьской конференции в Загребе, скорее всего, может...

Корова, трактор, гербицид!

Фермер не может быть локомотивом экономики, это затратный для страны социальный...

Чего добивается Америка от Украины

США необходимо обеспечить долгосрочную политическую стабильность в Украине, но...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка