В Пуща-Водиці висадять мільйонне дерево у рамках світового проєкту «Озеленення планети»

08 Апреля 2021

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король та начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний підписали Меморандум про співпрацю з ініціаторкою глобальної екоініціативи «Озеленення планети» Ганною Крисюк. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Озеленення планети» – це глобальний екологічний проєкт, який має на меті об’єднати людей навколо питань відновлення екології. У рамках проєкту 10 квітня відбудеться акція з висадження мільйона дерев за 1 день у 100 країнах світу, у тому числі, й у кожній області Україні. Зокрема, цього дня «Київзеленбуд» висадить у столиці 260 дерев. Мільйонне дерево буде висаджено у столичній зоні відпочинку «Лісова казка», що знаходиться в мальовничій Пущі-Водиці. Захід відбуватиметься із дотриманням карантинних норм та в індивідуальному порядку висадження дерев.

Офіційний сайт проекту: greeningplanet.org.

Довідково

Ініціатори проєкту «Озеленення планети» – засновник CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук та президент Business Woman Club Ганна Крисюк. Проєкт підтримали Міністерство закордонних справ України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України.

Місія: висадити 100 млн дерев на всій планеті протягом 3-х років. Відновити екосистему Землі. Об’єднати людей планети. Змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.

Мета проєкту: привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всій планеті.

Завдання проекту:

    висадити 1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу. Провести загальнодержавну та міжнародну інформаційну кампанію з висадження дерев та популяризувати тему озеленення планети.
    сприяти протягом року у висадженні парків та алей. Консолідувати екосвідоме суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію об’єднання людей у всьому світі, щоб врятувати планету від глобального потепління.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Украина и Турция согласовали программу...

Министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба и министр молодежи и спорта Турции...

В Украине выросло производство авто

В Украине за первый квартал 2021 года выпустили 1829 автотранспортных средств, что на 34%...

В Киевской области карантин продлен до 23 апреля

В Киевской области карантинные ограничения в связи с распространением COVID-19...

УЗ возобновила полноценное курсирование поездов в...

Курсирование поездов в Закарпатскую область восстановлено. ПАО "Укрзализныця"...

В Украине второй день падает число COVID-заражений

По состоянию на 11 апреля 2021 года, в Украине за сутки коронавирус подтвердили у 12 112...

В Украине откроют крупные центры вакцинации

Нынешним летом в городах-миллионниках Украины заработают крупные центры для...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка