У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні проводять онлайн симпозіум на тему: «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти».
27 січня, з нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту вже в чотирнадцятий раз відбудеться круглий стіл Українського центру вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні. Співпраця з Goethe-Institut в Україні з цього питання триває вже 10 років. На щорічному майданчику обговорюються гострі й надзвичайно актуальні для українського суспільства проблеми. В цьому році в центрі уваги перебуватимуть питання збереження й передачі наступним поколінням пам'яті про Голокост, а також культури пам'яті.
Час проведення: 27 січня 2021 року, 10:00 (початок трансляції наживо), робоча мова: українська.
https://fb.me/e/4gFkQ2xGe
https://youtu.be/sTljrQ1Doig
27 січня цього року дискусія експертів й експерток точитиметься навколо сприяння дослідженню та викладанню теми Голокосту в Україні, а також навколо того, чому учить всіх нас пам’ять пронебачений злочин в історії людства. Проте цього разу вона проходитиме не за безпосередньої присутності учасників та учасниць, а у формі відеоконференції.
В рамках офіційного відкриття в при міщенні Goethe-Institut в Україні відбудуться виступи представників і представниць Посольства Федеративної Республіки Німеччина та Держави Ізраїль в Україні, а також керівників та керівниць обох інституцій-організаторів цього заходу. До них, з метою вшанування Дня пам’яті, долучаться у формі відеопослань представництво ООН в Україні, Український інститут національної пам’яті, а також запрошені представники й представниці Міністерства закордонних справ України. З огляду на нинішню ситуацію програма буде відбуватися виключно в режимі онлайн.
Окрім виступів українських науковців та науковиць відбудеться презентація різноманітних освітніх проєктів та найновіших видань Українського центру вивчення історії Голокосту, в тому числі спогадів, наукових монографій, найкращих учнівських дослідницьких та творчих робіт. Українські вчителі поділяться власним досвідом викладання теми Голокосту у школі та протидії дискримінації й людиноненависництву через вивчення історії. Окрім цього Goethe-Institut в Україні представить дослідницький фотопроєкт «Bygone Nearby», в якому взяли участь школярі й школярки з України, Польщі та Німеччини.
Більш детальну інформацію про захід можна знайти тут:
www.holocaust.kiev.ua
www.goethe.de/ukraine.
Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram
Теги: День пам\'яті жертв, Голокост
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» відкриє новий артоб’єкт у Києві....
В Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій. Про це повідомляє...
Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков назвал условие своей отставки. Он ушел бы...
Высший антикоррупционный суд (ВАКС) арестовал 674 млн грн в Госказначействе,...
В теплице Полесского национального университета в Житомире выращивают 8 сортов...
В феврале 2021 года украинский бизнес улучшил оценки экономического состояния своих...
"Укрзализныця" объявила тендер на приобретение 100 новых пассажирских вагонов общей...
В Украине за прошедшие сутки выявили 5 336 новых случаев коронавируса. Больше всего...
Комментарии 0