Коронавірус та локдаун: ставлення киян

15 Апреля 2021

 

 • Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 10-11 квітня 2021 року серед мешканців Києва методом телефонного опитування, продемонстрували, що жителі міста краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в країні. Так, 30% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 62% – протилежної думки. Натомість 41% оцінюють стан справ у місті як правильний, 51% – як неправильний. Молодь та заможні респонденти дають оптимістичніші оцінки, аніж інші категорії.
 • 66% часто слідкують за новинами про коронавірус. 18% роблять це інколи, 10% – рідко. Лише 5% зазначили, взагалі не цікавляться такими фактами.
 • 46% опитаних вважають дії міської влади щодо боротьби з коронавірусом оптимальними. 30% стверджують, що вони надто м’які, 16% – навпаки вважають їх надто жорсткими. Стосовно дій центральної влади, то 38% вважають їх надто м’якими, 36% – оптимальними, 13% – жорсткими.
 • 49% вважають, що мер Києва Віталій Кличко ефективно реагує на загрозу коронавірусу в місті. 47% – протилежної думки. Стосовно ефективності дій у цій сфері Президента, то ефективними його дії вважають 29%, неефективними – 65%. Стосовно Прем’єр-міністра лише 18% вважають його дії щодо боротьби з коронавірусом ефективними, 69% – протилежної думки.
 • 72% підтримують рішення міської влади про посилений карантин (локдаун) з 5 по 16 квітня. 28% – не підтримують. Найбільше останніх серед молодших та найбідніших опитаних.
 • 56% вірять, що поширення коронавірусу в Києві внаслідок запровадження посиленого карантину (локдауну), зменшиться, 41% – іншої думки.
 • 69% зазначили, що підтримали б Ви продовження посиленого карантину (локдауну) в Києві до кінця квітня у разі загострення ситуації з коронавірусом. 30% – проти таких можливих заходів.
 • 55% підтримують рішення міської влади про роботу громадського транспорту за спеціальними перепустками в рамках посиленого карантину (локдауну) з 5 по 16 квітня. 44% – проти такого рішення муніципалітету.
 • 52% висловили хвилювання через можливість особисто захворіти на коронавірус, 47% – не мають таких побоювань. Щодо здоров’я своїх близьких та рідних хвилюються 83%, не хвилюються – 17%. Найвищі показники хвилювання фіксують у старшій віковій групі та серед жінок.
 • 37% зазначили, що вже хворіли на COVID-19. З них 64% стверджують, що мали позитивний тест, 35% – мали просто симптоми і не робили тесту. 42% легко перенесли захворювання, 42% – середньо, 9% – важко. Не хворіли коронавірусом – 60%.
 • 60% знають особисто людей, що зараз хворіють на коронавірус. 39% – сказали, що не знають. 42% зазначили, серед людей, яких вони особисто знали є ті, хто помер від коронавірусу. 57% зазначили, що у їхньому оточенні не було летальних випадків від коронавірусу.
 • За останній місяць майже удвічі зросла кількість тих, хто висловив бажання особисто зробити щеплення від коронавірусу (з 27% до 50%). 48% не готові вакцинуватися. Найбільше останніх серед молодої вікової категорії.
 • Віталію Кличку довіряють 56% опитаних, не довіряють – 43%. В.Зеленському довіряють 43%, не довіряють – 54%. В.Гройсману довіряють 34%, не довірять – 54%. П.Порошенку довіряють 33%, не довіряють – 64%. Д.Разумкову довіряють – 33%, не довіряють – 38%, не знають його – 25%. Ю.Тимошенко довіряють 21%, не довіряють – 77%. Ю.Бойку довіряють 15%, не довіряють – 66%, не знають його – 16%. Д.Шмигалю довіряють 14%, не довіряють – 48%, не знають його – 24%.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Ковид-неожиданность для Елены Кот - какие результаты...

В субботу, 8 мая, в общественно-резонансном проекте «Головна тема....

Израиль закрыл границу для украинских граждан

Израиль с 4 мая запретил украинцам въезжать на свою территорию из-за пандемии...

Из-за ситуации с COVID проведение Олимпиады в Токио...

Японское правительство рассматривает возможность продления чрезвычайного положения...

В Украине за сутки свыше 2 тыс. новых случаев COVID-19

За последние сутки в Украине подтвердили 2472 новых случая коронавирусной инфекции.

За прошедшие сутки обнаружили еще 8,5 тысячи случаев...

По состоянию на 1 мая 2021 года в Украине за сутки коронавирус диагностировали у 8 549...

В Киеве за неправильную парковку возле больниц будут...

В Киеве автомобили, которые неправильно припаркованы возле больниц и мешают проезду...

На Певческом поле открыли выставку с более 700 тысяч...

В Киеве на территории Печерского ландшафтного парка "Певческое поле" 7 мая открыли...

Київський молодіжний центр запускає...

Із 10 до 17 травня Київський молодіжний центр організовує профорієнтаційний марафон....

Минкульт поставил под угрозу проведение мероприятий...

Проведение Дня памяти и примирения и Дня победы над нацизмом во Второй мировой войне в...

7 травня вдень у столиці очікуються пориви вітру 15-24...

Завтра, 7 травня, вдень у Києві очікуються пориви вітру 15-24 м/с (І рівень небезпечності,...

В Киеве полиция подвела итоги проверок за локдаун

За период усиления карантина в Киеве полицейские выявили более 10 тыс....

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка