Інформацію треба перевіряти

№1–2(802) 13 — 19 января 2017 г. 11 Января 2017 1 5

На жаль, останнім часом у гонитві за сенсаційними і так званими рейтинговими новинами представники вітчизняних засобів масової інформації все рідше переймаються перевіркою достовірності інформації, пошуком підтверджувальних фактів тощо. Головне, привернути увагу до публікації, новини, видання, а все інше — зіпсована репутація компанії чи людини — нікого вже не цікавить. Мовляв, це вже проблема тієї компанії чи людини, нехай самі і виправдовуються.

Такою виявилася і стаття під назвою «Некрасивые мультфильмы», опублікована у тижневику «2000» № 49 (799) від 9—15.12.2016, в якій автор Катерина Семенова, намагаючись розповісти про політичну ситуацію в Миколаївській області, використала недостовірну та неперевірену інформацію про мене і мого сина Андрія. Цитую: «...Ставка на то, что, скажем, олигарх Алексей Вадатурский станет карманом партии в регионе, тоже не оправдалась — знаменитый «нибулоновец» предпочел скорее зарабатывать на БПП, а не вкладывать в него». Крім того, автор дозволила собі навіть фрази на кшталт «...группировка Андрея Вадатурского».

По-перше, я вже неодноразово публічно заявляв, що не займаюся будь-якою політичною діяльністю. Як керівник сільгосппідприємства «НІБУЛОН» я докладаю максимум зусиль для розвитку економіки нашої країни. Будівництво нових підприємств, створення нових робочих місць, ведення прозорої господарської діяльності, суднобудування, відродження внутрішніх водних артерій, залучення інвестицій в економіку нашої держави — ось головні мої завдання та мій конкретний внесок у розбудову держави. Переконаний, саме така діяльність дозволить якомога швидше наблизити рівень та стандарти життя українців до європейських.

Я, можливо, як ніхто відчув «переваги» методів управління попередньої влади. Усі знають, як потерпала наша компанія в ті часи, переживаючи і спроби рейдерських захоплень, і спалення офісу, і безкінечні кримінальні справи, ручне управління та заборону вільного переміщення товарів, тотальне проникнення корупції у всі гілки влади.

Тож «революція гідності» стала для мене не лише випробуванням, але і надією на те, що ми можемо змінити країну на краще. І я, і члени моєї сім'ї та колектив компанії не могли не долучитися до цих процесів і стояти осторонь.

Мешкаючи в Миколаєві більшу частину свого життя, як людина з багатим життєвим та професійним досвідом, Герой України та патріот своєї країни я користуюся повагою серед простих городян з різноманітними політичними поглядами і дуже це ціную. Адже, зокрема, і чесно заслужений авторитет допоміг мені разом із патріотично налаштованими городянами забезпечити спокій і мир у нашому місті та області. Ми не допустили, щоб Миколаїв став другим Слов'янськом чи Одесою.

Саме трагічні події в історії нашої держави спонукали мене та мого сина Андрія до прийняття ще одного складного рішення про балотування у Верховну Раду. В Андрія прекрасна європейська освіта і високий авторитет у світових бізнес-колах. Успіх «НІБУЛОНу», його міжнародна репутація — наш спільний результат. Він управлінець нової формації, людина із сучасним мисленням. Кому, як не йому, будувати нову європейську країну. Саме тому ми прийняли рішення про те, що Андрій буде балотуватися у Верховну Раду, а я весь свій час приділятиму розвитку реального сектора економіки нашої країни.

Сумний досвід попередніх років, коли олігархи делегували представників свого бізнесу в парламент для захисту особистих інтересів, на жаль, вплинув на те, що в нашому суспільстві виник стереотип: всі, хто був у бізнесі, йдуть до Верховної Ради заробляти кошти чи лобіювати інтереси свого бізнесу. Але наявність сумного досвіду та стереотипів зовсім не означає, що Андрій лобіює інтереси нашої компанії.

За 25 років існування нашої компанії ми довели, що можемо себе відстояти і без політичного покровительства, а наші виробничі досягнення є свідченням того, що ми розвиваємося не завдяки, а всупереч різним перепонам, які створювала для нас та чи інша влада.

Я підтримую і буду підтримувати насамперед лише конструктивні дії діючої влади, спрямовані на демократизацію суспільства і економічний розвиток.

Підсумовуючи сказане, хочу ще раз наголосити на тому, що я не займаюся будь-якою політичною діяльністю, не пов'язаний з будь-якими кримінальними угрупованнями, тіньовим бізнесом чи політичними партіями і не заробляю на них грошей. Я не брав і не беру участі у корупційних схемах. Натомість продовжую боротися проти корупції та сконцентровую всі свої зусилля на розвитку нашої компанії, інвестуючи в економіку країни та приносячи у такий спосіб користь державі та українцям.

Зважаючи на викладене вище, прошу спростувати недостовірну інформацію стосовно мене і мого сина в черговому номері тижневика «2000» та надалі перевіряти її достовірність. Ми завжди відкриті до спілкування.

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...

Языковая дилемма

Закрытие классов с обучением на русском языке в Украине принято объяснять отсутствием...

Популизм и суверенитет – явления одного порядка

Ответ на статью Петра Шляхтуна «Лабиринты и тупики социального государства»

Не молчать (хотя бы)

"Наверное, мои эмоции перехлестывают здравый смысл, но так думают многие..."

Мій практикум в Америці

Двадцять чоловіків обслуговують 120 гектарів території, яка належить гольф-клубу. Наше...

Люблю пунктуальность

Каждому известно, что если человек что-то пообещал, то должен это сделать. Ну а как...

Чому Порошенку не треба брати приклад з нас, галичан

Після перемоги пана Трампа в Америці так звані рідні політологи говорять, що ніби пан...

В Украине нефти с газом не меньше, чем в Кувейте

По поводу своих находок и предложений обращался ко всем президентам, кроме Кравчука....

Телепатология

Эта тема отнюдь не нова, но постоянно о себе напоминающая. Речь идет о преобладании...

Мини-словарик сослужит хорошую службу

Я согласен со статьей «Ликбез по китайским иероглифам» Александра Павкина

Для кого все эти погремушки?

Гласность, демократия, свобода слова, правовое государство.., говорят, скоро власти...

Неуместная толерантность

...Лидия Денисенко крайне озабочена низким уровнем рейтинга нацистов из т. н....

Комментарии 1
Войдите, чтобы оставить комментарий
Юлия Бондоренко
22 Июня 2017, Юлия Бондоренко

Как говорил Бернейс еще в 19 веке ) Если кто то не будет думать сам, то за него подумают)

- 0 +
Авторские колонки

Блоги

Ошибка